Kocioł elektryczny Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 24 kW 400 V
Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 24 kW
400 V
8 kW
230 V / 400 V
24 kW 400 V
Zasilanie:elektryczny
Montaż:ścienny, jednofunkcyjny
Moc kotła:24 kW, powierzchnia ~ 192 m²
Wyposażony w automatykę zależną od pogody. Możliwość sterowania ze smartfona.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EKCO.MN3 12/16/20/24
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 24 kW 400 V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kocioł elektryczny Kospel 12/16/20 kW z naczyniem przeponowym (EKCO.MN3-12 | 3 980 zł |
Elektryczny kocioł centralnego ogrzewania EKCO.MN3-12/16/20/24 kW / 400V 3 | 9 095 zł |
Kospel EKCO.MN3 Kocioł elektryczny 12/16/20/24 kW ze sterowaniem pogodowym | 5 778 zł |
Modyfikacje Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24
Ceny na Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.MN3 4/6/8 8 kW 230 V / 400 V | od 3 938 zł | 6 oferty | ||
Kospel EKCO.MN3 12/16/20/24 24 kW 400 V | od 3 980 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →