Kocioł elektryczny Kospel EKCO.LN3 4/6/8 8 kW 230 V / 400 V
Kospel EKCO.LN3 4/6/8 8 kW
230 V / 400 V
8 kW
230 V / 400 V
24 kW 400 V
Zasilanie:elektryczny
Montaż:ścienny, jednofunkcyjny
Moc kotła:8 kW, powierzchnia ~ 64 m²
Różni się od modelu EKCO.L3 obecnością 5-litrowego zbiornika wyrównawczego.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EKCO.LN3 4/6/8
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel EKCO.LN3 4/6/8 8 kW 230 V / 400 V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny przepływowy kocioł centralnego ogrzewania EKCO.LN3-04/06/08.PL | 4 749 zł |
Elektryczny kocioł centralnego ogrzewania EKCO.LN3-04/06/08 kW / 230V~ lub | 8 295 zł |
Kospel EKCO.LN3 Kocioł elektryczny 4/6/8 kW z naczyniem przeponowym, EKCO. | 5 374 zł |
Modyfikacje Kospel EKCO.LN3 4/6/8
Ceny na Kospel EKCO.LN3 4/6/8 |
---|---|---|---|---|
Kospel EKCO.LN3 4/6/8 8 kW 230 V / 400 V | od 4 749 zł | 3 oferty | ||
Kospel EKCO.LN3 12/16/20/24 24 kW 400 V | od 3 560 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →