Зимова шина Kleber Transalp 2 195/70 R15C 104R
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transalp 2 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transalp 2 195/70 R15C 104R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Transalp 2 (195/70 R15 104/102R) 763475 | 461 zł |
Kleber Transalp 2 ( 195/70 R15C 104/102R ) | 475 zł |
Kleber Transalp 2 ( 195/70 R15C 104/102R ) 763475 | 469 zł |
Opona Zimowa, Kleber, , Transalp 2 195/70R15 104R | 382 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →