Opona zimowa Kleber Transalp 2 195/70 R15C 104R
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Transalp 2 195/70 R15C 104R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Transalp 2 195/70 R15C 104R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Transalp 2 (195/70 R15 104/102R) 763475 | 461 zł |
Kleber Transalp 2 ( 195/70 R15C 104/102R ) 763475 | 480 zł |
Kleber Transalp 2 ( 195/70 R15C 104/102R ) | 485 zł |
Opona Zimowa, Kleber, , Transalp 2 195/70R15 104R | 382 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →