Зимова шина Bridgestone Blizzak W810 195/65 R16C 104T
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak W810 195/65 R16C 104T 195/65 R16 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak W810 195/65 R16C 104T
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak W810 (195/65 R16 104/102T) 7624 | 890 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/65 R16C 104/102T 8PR ) | 820 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 195/65 R16C 104/102T 8PR ) 7624 | 810 zł |
Opona Bridgestone 195/65R16C Blizzak W810 104/102T - opony dostawcze 28217 | 539 zł |
Bridgestone Blizzak W810 (195/65 R16 104/102T) 28217 | 646 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Bridgestone Blizzak W810 195/65 R16C 104T
Ціни на Bridgestone Blizzak W810 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak W810 195/65 R16C 104T | від 539 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →