Літня шина Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
215/65HR16 KLEBER TL DYNAXER SUV XL EU102H 3528705519681 | 632 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 215/65 R16 102H XL ) 551968 | 505 zł |
Kleber Dynaxer SUV (215/65 R16 102H) 551968 | 502 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 215/65 R16 102H XL ) | 511 zł |
Opona 4x4 letnia KLEBER Dynaxer SUV 215/65 R16 102 H Darmowa dostawa w 24 | 450 zł |
Kleber DYNAXER SUV 215/65R16 102H | 464 zł |
Модификації Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H
Ціни на Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 98H | від 421 zł | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H | від 450 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →