Літня шина Barum Bravuris 5HM 215/70 R16 100H
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 215/70 R16 100H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 215/70 R16 100H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Bravuris 5HM (215/70 R16 100H) 15407420000 | 457 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 215/70 R16 100H EVc ) | 473 zł |
Opona Barum 215/70R16C Bravuris 5HM 100H - opony letnie 1540742 | 437 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 215/70 R16 100H EVc ) 15407420000 | 466 zł |
Opona 4x4 letnia BARUM Bravuris 5HM 215/70 R16 100H Darmowa dostawa w 24 h | 492 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →