Opona letnia Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
215/65HR16 KLEBER TL DYNAXER SUV XL EU102H 3528705519681 | 631 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 215/65 R16 102H XL ) 551968 | 505 zł |
Kleber Dynaxer SUV (215/65 R16 102H) 551968 | 502 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 215/65 R16 102H XL ) | 511 zł |
Opona Kleber 215/65R16 Dynaxer SUV 102H - opony terenowe 551968 | 472 zł |
Modyfikacje Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H
Ceny na Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 98H | od 421 zł | 6 oferty | ||
Kleber Dynaxer SUV 215/65 R16 102H | od 472 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →