Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 215/65 R16 102H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 215/65 R16 102H 215/65 R16 102 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 215/65 R16 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135A (215/65 R16 102H) 1030187 | 462 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 215/65 R16 102H XL 4PR SBL ) 1030187 | 456 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 215/65 R16 102H XL 4PR SBL ) | 461 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 215/65 R16 102H
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 215/65 R16 102H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/65 R16 102H | od 456 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →