Поверхневий насос Karcher BP 4 Garden (1.645-352.0)
Відео 1Фото 6 |
Karcher BP 4 Garden відцентровий |
|
Набір set укомплектований шлангом довжиною 3.5 м.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BP 4 Garden
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pompa do wody KARCHER BP 4 Garden Set 1.645-352.0 elektryczna | 658 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 4 Garden Set 1.645-352.0 elektryczna | 655 zł |
Відеоогляди
Модификації Karcher BP 4 Garden
Ціни на Karcher BP 4 Garden |
---|---|---|---|---|
Karcher BP 2 Garden | від 430 zł | 8 пропозицій | ||
Karcher BP 3 Garden | від 430 zł | 11 пропозицій | ||
Karcher BP 4 Garden | від 655 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →