Pompa powierzchniowa Karcher BP 4 Garden (1.645-352.0)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Karcher BP 4 Garden odśrodkowa |
|
Zestaw dostarczany jest z wężem o długości 3,5 m.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher BP 4 Garden
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa do wody KARCHER BP 4 Garden Set 1.645-352.0 elektryczna | 658 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 4 Garden Set 1.645-352.0 elektryczna | 655 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Karcher BP 4 Garden
Ceny na Karcher BP 4 Garden |
---|---|---|---|---|
Karcher BP 2 Garden | od 430 zł | 9 oferty | ||
Karcher BP 3 Garden | od 430 zł | 9 oferty | ||
Karcher BP 4 Garden | od 655 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →