JBL T290
Відео 13Фото 7 |
JBL T290 |
|
Зручні і легкі дротові внутрішньоканальні навушники від одного з лідерів ринку мобільного акустики, американської компанії JBL. Призначені для персонального прослуховування музичних композицій різних жанрів. Додатково оснащуються пультом з вбудованим мікрофоном, що дозволяє використовувати цю модель в якості повноцінної провідної гарнітури. Обладнані якісними динамічними випромінювачами діаметром 8,7 мм, які за твердженням виробника здатні відтворювати частотний діапазон від 20 до 20000 Гц.
Характер звучання навушників JBL T290 має явний басовий акцент, відповідний фірмової концепції JBL Pure Bass. Подібний виражений басовий забарвлення відмінно підходить для програвання сучасної електронної танцювальної клубної музики, а також хіп-хопу. Навушники мають просту і міцну конструкцію з алюмінієвим металевим корпусом і не схильним до заплутування плоским кабелем. Універсальний всенаправлений мікрофон, розташований на невеликому однокнопочном пульті, має середню чутливість і дозволяє вільно розмовляти в порівняно тихій обстановці. Єдина мультимедійна кнопка керує відтворенням музики, вона дозволяє зупиняти/запускати/перемикати аудіотреки. Вона ж здійснює прийом/відбій викликів смартфона. Стандартний роз'єм 4-pin mini-Jack 3.5 мм служить для підключення навушників до смартфонів, планшетів, ноутбуків/нетбуків, плеєрів і інших гаджетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL T290
Усі ціни 18 →JBL T290 Słuchawki Douszne Srebrne JBLT290SIL | 95 zł |
JBL Przewodowe słuchawki dokanałowe JBL T290 Czarny | 120 zł |
JBL Tune 290 Czarne | 108 zł |
Dokanałowe JBL T290 Biało-srebrne SL-JBL-092 | 119 zł |
Słuchawki dokanałowe JBL T290 z mikrofonem Czarny | 120 zł |