JBL T290
Wideo 13Zdjęcia 7 |
JBL T290 |
|
Wygodne i lekkie przewodowe słuchawki dokanałowe jednego z liderów na rynku sprzętu audio, amerykańskiej firmy JBL. Zaprojektowany do osobistego słuchania utworów muzycznych z różnych gatunków. Dodatkowo wyposażone są w pilota z wbudowanym mikrofonem, co pozwala na używanie tego modelu jako pełnoprawnego przewodowego zestawu słuchawkowego. Wyposażony w wysokiej jakości przetworniki dynamiczne o średnicy 8,7 mm, które według producenta są w stanie odwzorować zakres częstotliwości od 20 do 20000 Hz.
JBL T290 posiada wyraźny akcent basowy, zgodny z charakterystyczną koncepcją JBL Pure Bass. Tak wyrazista barwa basu świetnie nadaje się do grania nowoczesnego tańca elektronicznego i muzyki klubowej, a także hip-hopu. Słuchawki dokanałowe mają prostą i solidną konstrukcję z aluminiową metalową obudową i nieplączącym się płaskim kablem. Uniwersalny mikrofon dookólny, umieszczony na małym pilocie z jednym przyciskiem, ma średnią czułość i pozwala na swobodne mówienie w stosunkowo cichym otoczeniu. Jedyny przycisk multimedialny steruje odtwarzaniem muzyki, pozwala na wstrzymywanie / uruchamianie / przełączanie ścieżek audio. Przyjmuje / rozłącza również połączenia przychodzące ze smartfona. Standardowe 4-pinowe gniazdo mini-jack 3,5 mm służy do podłączania słuchawek do smartfonów, tabletów, laptopów / netbooków, odtwarzaczy i innych gadżetów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL T290
Wszystkie ceny 17 →JBL T290 Słuchawki Douszne Srebrne JBLT290SIL | 95 zł |
JBL Przewodowe słuchawki dokanałowe JBL T290 Czarny | 120 zł |
JBL Tune 290 Czarne | 99 zł |
Słuchawki, JBL T290, czarne | 105 zł |
Dokanałowe JBL T290 Biało-srebrne SL-JBL-092 | 119 zł |