Матрац Janpol Julia 80x200
від 1 655 до 2 098 zł Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Висота:24 см |
Модифікації Janpol Julia 8
Характеристики
Janpol Julia 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Julia 80x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL Materac JULIA 80x200 piankowy antybakteryjny Janpol | 1 655 zł |
JANPOL ORION - materac kieszeniowy, piankowy, Rozmiar - 120x200, Pokrowiec | 2 098 zł |
Materac piankowy z pianką HR i memory Janpol JULIA 80 x 200 | 1 695 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Silver Protect | U NA | 1 655 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Puroactive | U NAS KU | 1 655 zł |
Закрити
Рекомендуємо