Матрац Janpol Sirona 80x200
від 3 833 до 5 077 zł Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:27 см |
Модифікації Janpol Sirona 7
Характеристики
Janpol Sirona 80x200 |
|
Матрац складається з 5 різних шарів піни, що створюють 12 горизонтальних і 5 вертикальних зон жорсткості.
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Sirona 80x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL Materac SIRONA 80x200 piankowy średnio twardy Janpol | 3 833 zł |
JANPOL SIRONA – materac termoelastyczny, piankowy, Rozmiar - 80x200, Pokro | 3 833 zł |
Materac piankowy z memory Janpol SIRONA 80 x 200 | 5 077 zł |
Materac Janpol SIRONA : Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Biaxial | U NAS KUPI | 3 833 zł |
Materac Janpol SIRONA : Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Microtencel | U NAS | 3 833 zł |
Materac SIRONA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 80x200 cm, Pokrowiec - Microte | 3 833 zł |
Materac SIRONA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 80x200 cm, Pokrowiec - Biaxial | 3 833 zł |
Закрити
Рекомендуємо