Матрац Sensillo Aloe Vera 60x120
Фото 6 | від 113 до 195 zł Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / висока (1/5), двобічний Висота:12 см |
Модифікації Sensillo Aloe Vera 1
Характеристики
Sensillo Aloe Vera 60x120 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sensillo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sensillo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Sensillo Aloe Vera 60x120
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Materac dla dzieci z pianki kokosowej Luxe 120 X 60 Aloe Vera 11 cm SILLO- | 195 zł |
Caretero MATERAC SENSILLO K-P-K LUXE 120 X 60 ALOE VERA (11cm) | 115 zł |
Sensillo, Luxe, Materac, KPK Aloe Vera, 60x120 cm | 113 zł |
Закрити
Рекомендуємо