Materac Sensillo Aloe Vera 60x120
Zdjęcia 6 | od 113 do 196 zł Porównaj ceny 4 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:miękki (H1) / bardzo twardy (H5), dwustronny Wysokość:12 cm |
Modyfikacje Sensillo Aloe Vera 1
Dane techniczne
Sensillo Aloe Vera 60x120 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sensillo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sensillo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Sensillo Aloe Vera 60x120
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac dla dzieci z pianki kokosowej Luxe 120 X 60 Aloe Vera 11 cm SILLO- | 196 zł |
Caretero MATERAC SENSILLO K-P-K LUXE 120 X 60 ALOE VERA (11cm) | 115 zł |
Sensillo, Luxe, Materac, KPK Aloe Vera, 60x120 cm | 113 zł |
Sensillo, Luxe aloe vera, kokosowo-piankowo-kokosowy materac, 120x60x11 cm | 121 zł |
Zamknij
Polecamy