Матрац Janpol Julia 120x200
від 1 599 до 2 699 zł Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Висота:24 см |
Модифікації Janpol Julia 8
Характеристики
Janpol Julia 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Julia 120x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL Materac JULIA 120x200 piankowy antybakteryjny Janpol | 2 699 zł |
JANPOL ORION - materac kieszeniowy, piankowy, Rozmiar - 90x190, Pokrowiec | 1 599 zł |
Materac piankowy z pianką HR i memory Janpol JULIA 120 x 200 | 2 421 zł |
Julia, Rozmiar - 120 x 200 - Negocjuj cenę. Czat. Szybka darmowa dostawa! | 2 699 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 120x200, Pokrowiec - Silver Protect | U N | 2 699 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 120x200, Pokrowiec - Puroactive | U NAS K | 2 699 zł |
Закрити
Рекомендуємо