Materac Janpol Julia 80x200
od 1 655 do 2 098 zł Porównaj ceny 5 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:miękki (H1) / średnio twardy (H3), dwustronny Wysokość:24 cm |
Modyfikacje Janpol Julia 8
Dane techniczne
Janpol Julia 80x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Julia 80x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JANPOL Materac JULIA 80x200 piankowy antybakteryjny Janpol | 1 655 zł |
JANPOL ORION - materac kieszeniowy, piankowy, Rozmiar - 120x200, Pokrowiec | 2 098 zł |
Materac piankowy z pianką HR i memory Janpol JULIA 80 x 200 | 1 695 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Silver Protect | U NA | 1 655 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 80x200, Pokrowiec - Puroactive | U NAS KU | 1 655 zł |
Zamknij
Polecamy