Матрац Janpol Julia 200x200
від 3 873 до 4 029 zł Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Висота:24 см |
Модифікації Janpol Julia 8
Характеристики
Janpol Julia 200x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Julia 200x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Janpol Materac rehabilitacyjny Julia 200x200 | 4 029 zł |
JANPOL Materac JULIA 200x200 piankowy antybakteryjny Janpol | 4 029 zł |
Materac piankowy z pianką HR i memory Janpol JULIA 200 x 200 | 3 873 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 200x200, Pokrowiec - Silver Protect | U N | 4 029 zł |
Materac Janpol JULIA : Rozmiar - 200x200, Pokrowiec - Puroactive | U NAS K | 4 029 zł |
Закрити
Рекомендуємо