ЖК-панель Iiyama ProLite LH4370UHB-B1 43 "
Фото 11 | 4 509 zł Купити! Iiyama Prolite Lh4370uhb-b1 43´´ 4k Va Led Touch Monitor Czarny One Size /tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Iiyama ProLite LH4370UHB-B1 43 "
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:700 кд/м²
Роз'єми:HDMI, LAN
Вбудований ПК C Android OS 9.0. Вбудована пам'ять 32 Гб, операційна пам'ять 3 Гб
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Модификації Iiyama ProLite LH4370UHB-B1
Ціни на Iiyama ProLite LH4370UHB-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4370UHB-B1 43 " | від 4 509 zł | 1 пропозиція | ||
Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 " | від 4 522 zł | 15 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH6570UHB-B1 64.5 " | від 7 840 zł | 13 пропозицій |