Монітор Iiyama G-Master G2466HSU-B1 24 " чорний
Відео 4Фото 10 | 780 zł Купити! Monitor IIYAMA G-Master G2466HSU 23.6" 1920x1080px 165Hz 1 ms Curved G2466Mediaexpert.plПоскаржитись в списокмої списки |
Iiyama G-Master G2466HSU-B1 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Серія Iiyama G-Master (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 1 559 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 748 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 548 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 2 499 zł
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 3 мс, MPRT 0.4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 679 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 0.8 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 1 149 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 0.8 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 399 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 655 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 679 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 0.8 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 534 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 1 771 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 799 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 438 zł
ігровий, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 1 529 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 1 199 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 150 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 829 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 448 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
Відеоогляди
Monitor iiyama G-Master G2466HSU 24 cali
8 жовтня 2022286 переглядів
165Hz za 749 PLN? | Recenzja Iiyama G-Master G2466HSU
21 листопада 202080 439 переглядів
iiyama G-Master G2466HSU - Mały, ale (zakrzywiony) wariat :) Monitor dla gracza za niecałe 800 zł
21 листопада 20208 392 перегляда
iiyama G-Master Red Eagle G2466HSU-B1 165Hz 23.6" Curved Gaming Monitor Review
18 листопада 202056 430 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 667 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 729 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 649 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 753 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 739 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 649 zł
ігровий, 23.6 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 563 zł
ігровий, 23.6 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
від 750 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 620 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 699 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 795 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 611 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR