Смартгодинник
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
Відео 41Фото 6 |
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
2022 рікWatch (розумні годинники)NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSскло з сапфірукерамічний корпусBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.32 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:кераміка, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS
Прийом та здійснення дзвінків прямо з годинника (через Bluetooth-зв'язок зі смартфоном). Понад 100 спортивних режимів. Моніторинг та запис даних про занурення.
Заряджання до 25% за 10 хв, до 100% за 85 хв. Титанова версія має більший дисплей (1.43" проти 1.32"), ніж у версії з керамікою. Відрізняються комплектними ремінцями та квітами.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HUAWEI Smartwatch GPS HUAWEI Watch GT 3 Pro 43 mm Elegant Biały | 1 999 zł |
Huawei Watch GT 3 Pro 43mm Elite - Ceramic Case with Ceramic Strap | 1 999 zł |
HUAWEI WATCH GT 3 Pro (43mm) - Elegant | 1 899 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm Biały (Frigga-B19T) | 1 894 zł |
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm GPS Biały | 1 999 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Huawei Watch GT 3 Pro
Ціни на Huawei Watch GT 3 Pro |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 43mm | від 1 269 zł | 4 пропозиції | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46mm | від 994 zł | 12 пропозицій | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm | від 1 759 zł | 10 пропозицій | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm | від 1 407 zł | 14 пропозицій | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Sport 46mm | від 1 027 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →