Smartwatch
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
Wideo 41Zdjęcia 6 |
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
2022 rokWatch (inteligentne zegarki)NFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówodtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyEKGGPSszkło szafiroweceramiczna obudowaBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:1.32 ", 466x466 px, AMOLED
Obudowa:ceramika, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS
Odbieraj i wykonuj połączenia bezpośrednio z zegarka (poprzez połączenie Bluetooth ze smartfonem). Ponad 100 trybów sportowych. Monitorowanie i rejestracja danych nurkowania.
Ładowanie do 25% w 10 minut, do 100% w 85 minut. Wersja tytanowa ma większy wyświetlacz (1,43" vs. 1,32") niż wersja ceramiczna. Różnią się kompletnymi paskami i kolorami.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI Smartwatch GPS HUAWEI Watch GT 3 Pro 43 mm Elegant Biały | 1 999 zł |
Huawei Watch GT 3 Pro 43mm Elite - Ceramic Case with Ceramic Strap | 1 999 zł |
HUAWEI WATCH GT 3 Pro (43mm) - Elegant | 1 899 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 Pro Elegant 43mm Biało-złoty | 1 999 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 Pro Elegant 43mm Biało-złoty | 1 999 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Huawei Watch GT 3 Pro
Ceny na Huawei Watch GT 3 Pro |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 43mm | od 1 899 zł | 2 oferty | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46mm | od 994 zł | 15 oferty | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm | od 1 814 zł | 13 oferty | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm | od 1 355 zł | 16 oferty | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Sport 46mm | od 1 049 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →