Жорсткий диск HP Server SAS 765424-B21 600 ГБ 765424-B21
2 321 zł Купити! DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP 600GB 12G SAS 15K 3.5 ENT SCC HDD [765424-B21] -www.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
HP Server SAS 765424-B21 600 ГБ 765424-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP Server SAS 765424-B21
Ціни на HP Server SAS 765424-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 375870-B21 72 ГБ | від 1 480 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 384854-B21 146 ГБ | від 449 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 376595-001 148 ГБ 376595-001 | від 1 483 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 737261-B21 300 ГБ HPE Proliant | від 1 683 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 516814-B21 300 ГБ HP Proliant G | від 1 691 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 454232-B21 450 ГБ 454232-B21 | від 1 077 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 516816-B21 450 ГБ 516816-B21 | від 1 258 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 652615-B21 450 ГБ 652615-B21 | від 1 298 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS J9V70A 600 ГБ | від 1 362 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS C8S58A 600 ГБ 10000 об/хв | від 1 209 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 517350-001 600 ГБ 517350-001 | від 634 zł | 4 пропозиції | ||
HP Server SAS 765424-B21 600 ГБ 765424-B21 | від 2 321 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 872477-B21 600 ГБ 872477-B21 | від 936 zł | 8 пропозицій | ||
HP Server SAS 652620-B21 600 ГБ HPE Proliant | від 1 211 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 516828-B21 600 ГБ HP Proliant | від 1 468 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо