Жорсткий диск HP Server SAS AP859A 450 ГБ AP859A
HP AP859A 72 ГБ 146 ГБ 148 ГБ 376595-001 300 ГБ 300 ГБ HPE Proliant 300 ГБ HP Proliant G 400 ГБ 450 ГБ 450 ГБ 450 ГБ 454232-B21 450 ГБ 516816-B21 450 ГБ 652615-B21 450 ГБ 737394-B21 450 ГБ AP859A 450 ГБ 600 ГБAP871A 600 ГБ 600 ГБ 10000 об/хв 600 ГБ 600 ГБ 15000 об/хв 517350-001 600 ГБ 600 ГБ 737396-B21 765424-B21 600 ГБ 872477-B21 600 ГБ HPE Proliant 600 ГБ HP Proliant 1 ТБ 2 ТБ AW555A 2 ТБ AW590A 4 ТБ 6 ТБ 793671-B21 6 ТБ 793699-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації HP Server SAS AP859A
Ціни на HP Server SAS AP859A |
---|---|---|---|---|
HP Server SAS 737261-B21 300 ГБ HPE Proliant | від 1 683 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 516814-B21 300 ГБ HP Proliant G | від 1 667 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 454232-B21 450 ГБ 454232-B21 | від 1 599 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 516816-B21 450 ГБ 516816-B21 | від 1 650 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 652615-B21 450 ГБ 652615-B21 | від 1 375 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS J9V70A 600 ГБ | від 1 362 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS C8S58A 600 ГБ 10000 об/хв | від 1 209 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 517350-001 600 ГБ 517350-001 | від 634 zł | 3 пропозиції | ||
HP Server SAS 765424-B21 600 ГБ 765424-B21 | від 2 321 zł | 1 пропозиція | ||
HP Server SAS 872477-B21 600 ГБ 872477-B21 | від 938 zł | 7 пропозицій | ||
HP Server SAS 652620-B21 600 ГБ HPE Proliant | від 1 315 zł | 2 пропозиції | ||
HP Server SAS 516828-B21 600 ГБ HP Proliant | від 1 468 zł | 2 пропозиції |