Зимова шина Hankook Winter I*Pike RS2 W429 175/70 R13 82T
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Winter I*Pike RS2 W429 175/70 R13 82T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 (175/70 R13 82T) 1026790 | 393 zł |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 ( 175/70 R13 82T 4PR, z kolcami SBL ) | 406 zł |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 ( 175/70 R13 82T 4PR, z kolcami SBL ) 10267 | 394 zł |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 (175/70 R13 82T) T000STD1023572 | 829 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →