Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R15 92V
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R15 92V 205/55 R15 88 V 205/55 R15 92 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R15 92V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/55 R15 92V) 1025796 | 502 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/55 R15 92V XL 4PR SBL ) 1025796 | 509 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/55 R15 92V XL 4PR SBL ) | 515 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R15 92V
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R15 92V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R15 88V | від 423 zł | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R15 92V | від 502 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →