SSD GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-01T 1.02 ТБ
Відео 2Фото 5 |
GOODRAM SSDPR-CX400-01T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-01T
Ціни на GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-01T |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-128 128 ГБ | від 84 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-256 256 ГБ | від 95 zł | 5 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-512 512 ГБ | від 138 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM CX400 SSDPR-CX400-01T 1.02 ТБ | від 177 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →