Витяжка GLOBALO Silentio 80.2
Фото 9 |
GLOBALO Silentio 80.2 2020 рік |
|
Модель поставляється без двигуна. Для роботи потрібен зовнішній двигун.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Silentio 80.2
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Globalo Silentio 80.2 Black (bez silnika) | 1 499 zł |
Okap GLOBALO Silentio 80.2 Czarny (bez silnika) | 1 499 zł |
Okap kuchenny Globalo Silentio 80.2 czarny podszafkowy do silnika zewnętrz | 1 569 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →