Витяжка GLOBALO Nowimo 60.1
Фото 16 |
GLOBALO Nowimo 60.1 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Nowimo 60.1
Усі ціни 40 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GLOBALO Nowimo 601 White okap kuchenny okap podszafkowy do 320 m3/h od 45 | 649 zł |
Globalo Nowimo 60.1 Biały | 600 zł |
Okap kuchenny Globalo Nowimo 60.1 czarny | 649 zł |
Okap kuchenny GLOBALO Nowimo 60.1 Black | 649 zł |
Okap Globalo Nowimo 60.1 | 649 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →