Витяжка GLOBALO Retio 60.1
Фото 23 |
GLOBALO Retio 60.1 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Retio 60.1
Усі ціни 41 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GLOBALO Retio 601 Inox okap kuchenny okap podszafkowy do 525 m3/h od 48 dB | 799 zł |
Globalo Retio 60.1 Black | 698 zł |
Globalo Retio 60.1 Czarny | 699 zł |
Okap kuchenny Globalo Retio 60.1 biały | 699 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →