Витяжка GLOBALO Loteo 80.4
Фото 12 |
GLOBALO Loteo 80.4 2020 рік |
|
Також існує модель Loteo 80.4 Plus, яка відрізняється від даної моделі збільшеної споживаної потужністю, більш високою максимальною продуктивністю і величиною рівня шуму.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Loteo 80.4
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GLOBALO Loteo 804 White okap kuchenny okap podszafkowy do 525 m3/h od 48 d | 2 099 zł |
Globalo Loteo 80.4 Black | 1 699 zł |
Okap kuchenny Globalo Loteo 80.4 White biały LOTEO804WHITE | 1 749 zł |
Globalo Loteo 80.4 Czarny | 1 699 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →