Витяжка GLOBALO Loteo 80.4 Plus
Фото 14 |
GLOBALO Loteo 80.4 Plus 2020 рік |
|
Також існує модель Loteo 80.4, яка відрізняється від даної моделі зменшеною споживаної потужністю, нижчою максимальною продуктивністю і величиною рівня шуму.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Loteo 80.4 Plus
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GLOBALO Loteo 804 Plus Black okap kuchenny okap podszafkowy do 640 m3/h od | 2 199 zł |
Globalo Loteo 80.4 Plus Black | 1 798 zł |
Okap GLOBALO Loteo 80.4 Plus Czarny | 1 799 zł |
Okap GLOBALO Loteo 80.4 Plus Czarny | 1 799 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →