Клавіатура
Genesis Thor 300 TKL (NKG-0945)
Відео 25Фото 5 |
Genesis Thor 300 TKL 2022 рікмеханічна |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genesis Thor 300 TKL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klawiatura GENESIS THOR 300 TKL zielone podświetlenie mechaniczna Oetemu B | 212 zł |
Klawiatura GENESIS Thor 300 TKL Outemu Blue | Bezpłatny transport | 169 zł |
Genesis Thor 300 TKL - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie zwle | 169 zł |
Klawiatura GENESIS Thor 300 TKL Outemu Blue | Bezpłatny transport | 169 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →