Клавіатура з мишею
Genesis Cobalt 330 RGB
Відео 1Фото 20 |
Genesis Cobalt 330 RGB 2022 рікз мишкою |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genesis Cobalt 330 RGB
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Genesis Cobalt 330 KL-D-GNS-003 | 259 zł |
GENESIS Cobalt 330 RGB 4w1 Z28599 NCG-1469 | 238 zł |
Zestaw Dla Graczy 4W1 Genesis Cobalt 330 Klawiatura+Mysz+Słuchawki+Podkład | 189 zł |
Genesis Cobalt 330 + Słuchawki + Podkładka | 266 zł |
Zestaw dla graczy 4 w 1 Cobalt 330 klawiatura + mysz + słuchawki + podkład | 222 zł |
Genesis Zestaw gamingowy 4w1 Cobalt 330 - darmowy odbiór w 22 miastach i b | 169 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →