Смартгодинник
Garmin Forerunner 945 LTE
Відео 13Фото 10 |
Garmin Forerunner 945 LTE
Дисплей:1.2 ", 240х240 пікс, transflective
Корпус:пластик, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Термометр. ANT+. VO2 Max. Аналізатор вправ (до 7 днів). Налаштовувані тренування (складність, рекорди, віртуальний супротивник). Режими: плавання, велосипед, гольф, туризм, біг. Вбудована пам'ять на 1000 пісень.
Нагрудний датчик HRM-run не обов'язково йде в комплекті, в цьому разі він докуповується окремо. Несенсорний екран. Немає картометрії.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Forerunner 945 LTE
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Forerunner 945 LTE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garmin Forerunner 945 Lte Watch Biały | 2 368 zł |
Garmin Forerunner 945 Lte Watch Żółty | 2 850 zł |
Garmin Forerunner 945 Lte Watch Czarny | 1 954 zł |
Garmin Forerunner 945 Lte Watch Refurbished Czarny | 1 653 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →