Smartwatch
Garmin Forerunner 945 LTE
Wideo 13Zdjęcia 10 |
Garmin Forerunner 945 LTE
Wyświetlacz:1.2 ", 240x240 px, transflective
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom stresu
Sport i turystyka:GPS, vedenie przez treku, wysokościomierz, kompas
Termometr. ANT+. VO2 Max. Analizator ćwiczeń (do 7 dni). Konfigurowalne treningi (trudność, rekordy, wirtualny przeciwnik). Tryby: pływanie, jazda na rowerze, golf, piesze wycieczki, bieganie. Wbudowana pamięć na 1000 utworów.
Pas piersiowy z czujnikiem HRM-run niekoniecznie musi być zawarty w zestawie, w takim przypadku należy go kupić osobno. Ekran niedotykowy. Brak kartometrii.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Forerunner 945 LTE
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Forerunner 945 LTE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Forerunner 945 Lte Watch Biały | 2 368 zł |
Garmin Forerunner 945 Lte Watch Żółty | 2 850 zł |
Garmin Forerunner 945 Lte Watch Czarny | 1 954 zł |
Garmin Forerunner 945 Lte Watch Refurbished Czarny | 1 653 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →