Духова шафа Freggia OGSB64B
Фото 9 |
Freggia OGSB64B |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Freggia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Freggia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Freggia OGSB64B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik gazowy do zabudowy Freggia OGSB64B | 2 099 zł |
Piekarnik gazowy FREGGIA OGSB64B czarny GŁÓWNYAutoryzowanyPartnerFREGGIAPO | 2 046 zł |
FREGGIA Piekarnik OGSB64B - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! - (22) 877 77 77 | 2 046 zł |
FREGGIA Piekarnik OGSB64B 224102802* - Wpisz kod FRG - Płać mniej za zakup | 1 813 zł |
FREGGIA Piekarnik OGSB64B - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! - (22) 877 77 77 | 2 046 zł |
Модификації Freggia OGSB64B
Ціни на Freggia OGSB64B |
---|---|---|---|---|
Freggia OGSB64W | від 2 149 zł | 4 пропозиції | ||
Freggia OGSB64X | від 1 813 zł | 6 пропозицій | ||
Freggia OGSB64B | від 1 813 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →