Духова шафа Freggia OGSB64X
Фото 9 |
Freggia OGSB64X |
|
Досить просунута газова духова шафа середнього цінового діапазону системою конвекції, зручним сенсорним блоком управління та повноцінним гриль, укомплектованим вертелом. Важливою особливістю духовки стала наявність у жаровні каталітичного покриття – задня та бічні стінки мають спеціальне покриття, яке дозволяє ефективно розщеплювати жировий наліт, дозволяючи значно спростити чищення робочої камери.
Ця модель має зону нагрівання на 54 л. Жарівня додатково комплектується однією парою телескопічних напрямних. Вбудована духова шафа Freggia OGSB64X отримала зручний підпал - газовий пальник розпалюється автоматично. Передбачено також і класичну систему газ-контроль. Жарівня дозволяє візуально контролювати процес приготування страв без відчинення дверцят, для чого в камері нагріву є підсвічування. Дверна стулка укомплектована надійним подвійним склопакетом. Духова шафа дозволяє готувати за таймером, при цьому час приготування, як і температура нагріву, зручно налаштовується за допомогою електронного блоку управління. Пекти використовує газовий пальник потужністю 2 кВт. Такого теплоелемента достатньо для того, щоб швидко та якісно запікати будь-які продукти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Freggia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Freggia.
Купити Freggia OGSB64X
Piekarnik gazowy do zabudowy Freggia OGSB64X | 2 099 zł |
Piekarnik gazowy FREGGIA OGSB64X inox GŁÓWNYAutoryzowanyPartnerFREGGIAPOLS | 2 046 zł |
PIEKARNIK DO ZABUDOWY FREGGIA OGSB64X - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! - (22 | 2 046 zł |
FREGGIA Piekarnik OGSB64X 224102902* - Wpisz kod FRG - Płać mniej za zakup | 1 813 zł |
PIEKARNIK DO ZABUDOWY FREGGIA OGSB64X - Użyj kodu PL50 -Płać mniej ! - (22 | 2 046 zł |
Модификації Freggia OGSB64X
Ціни на Freggia OGSB64X |
---|---|---|---|---|
Freggia OGSB64W | від 2 149 zł | 4 пропозиції | ||
Freggia OGSB64X | від 1 813 zł | 6 пропозицій | ||
Freggia OGSB64B | від 1 813 zł | 6 пропозицій |