Корм для собак Fitmin Nutritional Programme Maintenance Medium 12 kg
Фото 3 |
Fitmin Nutritional Programme Maintenance Medium 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin Nutritional Programme Maintenance Medium 12 kg
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fitmin dog medium maintenance - 12kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Bez soi Tak Wiek zwierzęcia Dorosły Efekty zdrowotne Utrzy... щеmywanie kondycji trawiennej, Zdrowie ogólne, Skóra i sierść Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Waga produktu 12 kg Smak karmy Drób Bez konserwantów Nie Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkowania Stały Bez laktozy Tak Bez cukru Brak danych Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wrażliwy żołądek Rasa psa Wszystkie rasy średnich psów Bezglutenowe Tak Rodzaj zwierzęcia Pies Zawartość tłuszczu 14% Białko 25% Włókna surowe 3,3% Popiół surowy 5,1% Szerokość 390mm Długość 480mm Wysokość 160mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 248 zł |
Fitmin Program Medium Maintenance - 12 kgKompletna sucha karma na każdy dzień: Fitmin Programme Medium Maintenance została opracowana specjalnie dla dorosłych psów śr... щеedniej wielkości i nadaje się do codziennego żywienia dzięki zbilansowanej zawartości energii. Dobrze tolerowana receptura karmy nie zawiera pszenicy i glutenu, co czyni ją dobrym wyborem dla wrażliwych czworonogów. Karma Fitmin Programme Medium Maintenance zachwyca również wysoką zawartością świeżego mięsa, w tym pysznego drobiu, który dostarcza cennych białek zwierzęcych. Pyszne menu uzupełnia olej z łososia, który służy jako źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych. Fitmin Program Medium Maintenance w skrócie: Sucha karma premium dla dorosłych psów (1 - 9 lat) ras średnich (15 - 30 kg). Koncepcja żywieniowa: zbilansowana zawartość energii. Bezglutenowa: bez pszenicy, nawet dla wrażliwych psów. Wysoka zawartość świeżego mięsa: pyszny drób, lekkostrawny, bogaty w żelazo i cynk. 74,5% białka zwierzęcego: odpowiednie dla gatunku, wspiera beztłuszczową masę mięśniową. Włókna prebiotyczne: z pulpy buraczanej, jabłek i siemienia lnianego, może wspierać prawidłowe funkcje trawienne. Cenny olej z łososia: bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i -6, dla zdrowej skóry i lśniącej sierści. Łatwo przyswajalna: wysoka wartość biologiczna, składniki odżywcze mogą być łatwo wchłaniane przez organizm. Naturalne przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 162 zł |
FITMIN dog medium maintenance - 12kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 194 zł |
Fitmin dog medium maintenance 12 kg | 160 zł |
FITMIN dog medium maintenance 12 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras średnich. Sprawdzi się również w żywieniu psów o średniej aktywności i psów z wraż... щеliwym przewodem pokarmowym.Rece Fera.plПоскаржитись | 165 zł |
Fitmin Program Medium Maintenance - 2 x 12 kgKompletna sucha karma na każdy dzień: Fitmin Programme Medium Maintenance została opracowana specjalnie dla dorosłych psów śr... щеedniej wielkości i nadaje się do codziennego żywienia dzięki zbilansowanej zawartości energii. Dobrze tolerowana receptura karmy nie zawiera pszenicy i glutenu, co czyni ją dobrym wyborem dla wrażliwych czworonogów. Karma Fitmin Programme Medium Maintenance zachwyca również wysoką zawartością świeżego mięsa, w tym pysznego drobiu, który dostarcza cennych białek zwierzęcych. Pyszne menu uzupełnia olej z łososia, który służy jako źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych. Fitmin Program Medium Maintenance w skrócie: Sucha karma premium dla dorosłych psów (1 - 9 lat) ras średnich (15 - 30 kg). Koncepcja żywieniowa: zbilansowana zawartość energii. Bezglutenowa: bez pszenicy, nawet dla wrażliwych psów. Wysoka zawartość świeżego mięsa: pyszny drób, lekkostrawny, bogaty w żelazo i cynk. 74,5% białka zwierzęcego: odpowiednie dla gatunku, wspiera beztłuszczową masę mięśniową. Włókna prebiotyczne: z pulpy buraczanej, jabłek i siemienia lnianego, może wspierać prawidłowe funkcje trawienne. Cenny olej z łososia: bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i -6, dla zdrowej skóry i lśniącej sierści. Łatwo przyswajalna: wysoka wartość biologiczna, składniki odżywcze mogą być łatwo wchłaniane przez organizm. Naturalne przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 318 zł |
Серія Fitmin Nutritional ProgrammeПорівняти в таблиці →
від 63 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 50%, м'ясо риби 6.6%, печінка 3,2%, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці свіже 69%, м'ясо риби 7.9%, печінка 3%, рис, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 66%, м'ясо риби 5.5%, печінка 3%, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 67.5%, м'ясо риби 6%, печінка, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 66.5%, м'ясо риби 6%, печінка 3%, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 181 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 166 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, курка 25%, рис, бурякова пульпа, зародки кукурудзи, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички, картопляні пластівці, білок індички, крохмаль, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, білок, олія, дріжджі, мінерали, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, картопляні пластівці, картопляні гранули, жир, горох, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 11 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для серця, в составе: рис, білок зі свинини, рисовий білок, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум