Корм для собак Fitmin Nutritional Programme Maintenance Maxi 12 kg
Закрити
Шапка
Fitmin Nutritional Programme Maintenance Maxi 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitmin Nutritional Programme Maintenance Maxi 12 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fitmin Program Maxi Maintenance - 2 x 12 kgPełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 312 zł |
Fitmin dog maxi maintenance 12 kg Fitmin dog maxi maintenance 12 kg Karma dla psów Fitmin Maxi Maintenance super premium powstaje na bazie świeżego mięsa dr... щеobiowego pochodzącego ze sprawdzonej, certyfikowanej hodowli. Wysoka zawartość świeżego mięsa gwarantuje nie tylko smak, ale i jakość karmy. Granulki zawierają również mięso ryb oraz wątróbkę. Aby nasza karma dla psów była jeszcze bardziej smakowita, dodaliśmy ekstrakt wątrobowy na powierzchni każdej granulki. Dodatkowo karma nie zawiera pszenicy i zapobiega występowaniu ewentualnych alergii. Energia metaboliczna: 3870 kcal/kg, 16,18 MJ/kg. Podaruj swojemu psu karmę najwyższej jakości. Kiedy połączysz świeże mięso drobiowe z mięsem ryb oraz ryżem, otrzymasz świetny pełnowartościow Erli.plПоскаржитись | 178 zł |
FITMIN dog maxi maintenance 12 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras dużych i olbrzymich. Sprawdzi się również w żywieniu psów średnio aktywnych i tych... щеz wrażliwym układem pokarmowym.Karm Fera.plПоскаржитись | 168 zł |
Fitmin Program Maxi Maintenance - 12 kgPełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 159 zł |
Fitmin Dog Maxi Maintenance 12kg Fitmin Dog Maxi Maintenance 12kg Sucha karma dla wszystkich psów ras olbrzymich Świetny pełnowartościow Erli.plПоскаржитись | 176 zł |
Серія Fitmin Nutritional ProgrammeПорівняти в таблиці →
від 63 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 50%, м'ясо риби 6.6%, печінка 3,2%, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці свіже 69%, м'ясо риби 7.9%, печінка 3%, рис, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 66%, м'ясо риби 5.5%, печінка 3%, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 67.5%, м'ясо риби 6%, печінка, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці 66.5%, м'ясо риби 6%, печінка 3%, рис, кукурудза, жир, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 150 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 55% курка, 20% риба, рис, буряковий жом, морква, диня, груша, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (борошно з яловичини 12%, птиці 10%, риби 5%, жир, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, батат, трави, фрукти, горох, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, курка, рис, бульйон, зародки кукурудзи, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, рис, кукурудза, жир птиці, кукурудзяний глютен, ячмінь, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир птиці, рибне борошно, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум