Мангал / барбекю Fieldmann FZG 2005-E
Fieldmann FZG 2005-E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fieldmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fieldmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fieldmann FZG 2005-E
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fieldmann 2 w 1 Grill elektryczny 1600W FZG 2005-E | 293 zł |
Fieldmann FZG 2005E Grill ogrodowy elektryczny 1600 W 31 cm x 31 cm | 579 zł |
Fieldmann, Grill elektryczny, 1600W, 98x64,5x62cm | 599 zł |
Grill elektryczny Fieldmann FZG2005-E 2w1 | 549 zł |