Мангал / барбекю Steba VG-350
Фото 5 |
Steba VG-350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba VG-350
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steba VG 350 BIG grill kolumnowy z pokrywą szary | 974 zł |
Steba VG 350 BIG AGDM-GRIL-STBA-014 | 1 012 zł |
Steba VG 350 Big Grill ogrodowy elektryczny 2200 W 41 cm x 55 cm | 1 012 zł |
Steba VG 350 BBQ grill XXL 807015 | 1 199 zł |