Grill Steba VG-350
Zdjęcia 5 |
Steba VG-350 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steba VG-350
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steba VG 350 BIG grill kolumnowy z pokrywą szary | 974 zł |
Steba VG 350 BIG AGDM-GRIL-STBA-014 | 1 012 zł |
Steba VG 350 Big Grill ogrodowy elektryczny 2200 W 41 cm x 55 cm | 1 012 zł |
Steba VG 350 BBQ grill XXL 807015 | 1 199 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →