Акумулятор Fenix ARB-L18 3500 mAh
Fenix ARB-L18 3500 mAh велика ємністьплата захисту |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fenix ARB-L18 3500 mAh
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akumulator Fenix ARB-L18 (18650 3500 mAh 3,6 V) (ARB-L18-3500) | 81 zł |
Akumulator Fenix ARB-L18 18650 3500 mAh 3,6 V | 100 zł |
Fenix, Akumulator Li,ion 18650 3500mAh 3,6V, ARB-L18-3500, 039-254 | 110 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →