Akumulator Fenix ARB-L18 3500 mAh
Fenix ARB-L18 3500 mAh duża pojemnośćpłytka zabezpieczająca |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fenix ARB-L18 3500 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akumulator Fenix ARB-L18 (18650 3500 mAh 3,6 V) (ARB-L18-3500) | 81 zł |
Akumulator Fenix ARB-L18 18650 3500 mAh 3,6 V | 100 zł |
Fenix, Akumulator Li,ion 18650 3500mAh 3,6V, ARB-L18-3500, 039-254 | 110 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →