Bateria / akumulator Fenix ARB-L21 5000 mAh
Fenix ARB-L21 5000 mAh duża pojemnośćpłytka zabezpieczająca |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fenix ARB-L21 5000 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akumulator Fenix USB ARB-L21U (21700 5000 mAh 3,6 V) | 124 zł |
Akumulator Fenix USB ARB-L21U (21700 5000 mAh 3,6 V) (ARB-L21-5000U) | 89 zł |
Fenix Fenix ARB-L21-5000U Black Orange ARB-L21-5000U | 119 zł |
Fenix Akumulator USB ARB-L21U (21700 5000 mAh 3,6 V) | 120 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →