Візочок EURObaby Winner
Фото 3 |
EURObaby Winner
Конструкція:прогулянкова
Захист:бампер, пахремінь, ремені, гальма
Регулювання:спинка
Вага в зборі:9 кг
Всі характеристики
Купити EURObaby Winner
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wózek EURObaby Wózek Winner grey/graphite | 782 zł |
EuroBaby, Winner, Wózek spacerowy, Brązowo-Szary | 856 zł |
Wózek winner brown/grey | 880 zł |
Wózek winner brown/grey | 916 zł |
Wózek EURObaby Wózek Winner blue | 782 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →