Спортивна коляска EURObaby Eco Swiss
Фото 4 |
EURObaby Eco Swiss
Конструкція:прогулянкова (спортивна)
Складання:тростина
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка
Вага в зборі:10 кг
Всі характеристики
Купити EURObaby Eco Swiss
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wózek EURObaby Wózek Eko Swiss Design 300D Blue | 487 zł |
EuroBaby, Eco Swiss Design, Wózek spacerowy, Ciemnoszary | 506 zł |
Wózek eco swiss design 300d dark gray | 506 zł |
Wózek wielofunkcyjny Eko Swiss Design 300D ciemy szary EURO baby | 463 zł |
WÓZEK ECO SWISS DESIGN 300D SZARY #D1 Ciemno Szary | 534 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →